O nás

Pro hýčkané oči jsme tady my.

Naše optika si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Kvalitní péče a spokojenost je pro nás hlavní prioritou. Díky tomu jsme vybaveni moderní technikou na měření zraku a širokou nabídkou služeb a sortimentu od dioptrických brýlí, přes aplikaci kontaktních čoček až po doplňky pro brýle. Vedle toho poskytujeme nezbytnou péči o zrak našich nejmenších, kdy jsme schopni vyšetřit a doporučit dětem nejlepší řešení pro zamezení progrese jejich vad.

Jednou z našich největších předností je profesionální přístup k měření zraku, kdy vyšetření provádí kvalifikovaný optometrista moderními přístroji s digitální přesností.

Rádi vás provedeme kompletním brýlovým poradenstvím s možností komplexního zhotovení včetně zábrusu skel na počkání, ať už se bude jednat o dioptrické brýle, sluneční brýle či dětské brýle.

S vývojem doby reagujeme na poptávku a nabízíme také kompletní služby v případě slunečních brýlí, a také sportovních brýlí.

Pokud máte v současné době vaše oči zhýčkané, pravidelně nás sledujte i nadále. Často a rádi nabízíme sezónní akce, díky kterým si budete moct například na letní sezónu pořídit sluneční brýle s kvalitní UV ochranou.

Vedle toho podporujeme hned několik benefitních programů jako například Cafeterie, Sodexo, Benefity nebo FKSP. Ohledně jejich uplatnění kontaktujte nás anebo konkrétního poskytovatele programu.

Komplexní služby

100% profesionalita

Dlouholeté zkušenosti

Program FKSP

Jak to u nás vypadá

Partnerská prodejna

Optika Panenka v Hradci Králové.
Měření zraku odborníky.
Široký výběr brýlí a čoček pro děti a dospělé.
Objednejte se online bez čekání.

Střelecká 839/27
500 02  Hradec Králové
T.: 734 440 303
E.: info@optikapanenka.cz
www.optikapanenka.cz

značky, které u nás lze zakoupit