Služby

Dokonalá péče a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.  Naše oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, sportovních brýlí, kontaktních čoček, pouzder, šňůrek a lup. O vše se postará kvalifikovaný tým včetně specialisty na měření zraku.

Měření zraku

Naše optika disponuje moderním zázemím se speciálními přístroji pro měření zraku.  Oční vyšetření provádí náš optometrista nebo kvalifikovaný oční optik s mnohaletou zkušeností v oboru. 

Měření zraku je zcela ZDARMA pro klienty, kteří si u nás zhotoví kompletní zakázku. Pro ostatní klienty je služba pro měření dioptrií zpoplatněna částkou 500 Kč.

Vyšetření zraku trvá 30 minut včetně doporučení vhodných brýlových skel. Objednat se můžete telefonicky anebo online bez čekání.
Záruka naměřených dioptrií je 3 měsíce.

Dioptrické brýle

Dokonalá péče a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Proto vám vedle měření zraku rádi pomůžeme i s výběrem dioptrických brýlí na míru. Je třeba, aby vám obroučky na brýle dobře seděly, nikde netlačily a samozřejmě také slušely. Náš vizážista má v malíčku dioptrické brýle dámské ale také dioptrické brýle pánské.

Na výběr je široká nabídka značek jako Anna Hickmann, Cubista, Carrera, Blackfin, Gant, Guess, Hannah, Horsfeathers, Mondoo, Minima, Oakley, Porsche Design, Point, Ray Ban, Silhouette, Tom Ford, Tommy Hilfiger, Visible, Vogue, Woodys, Woow, William Morris.

Dioptrické brýle na míru zhotovíme na dálku, na blízko, do auta či multifokální, a to včetně brýlových skel.
Nabízíme doplňkový sortiment jako brýlová pouzdra, šnůrky, čistící sady s mikrovláknem nebo doplňky pro kontaktní čočky. Naše Anti-Fog utěrky vyřeší vaše problémy se zmalžování skel, ať už jsou jakéhokoliv typu. Rádi opravíme vaše rozbité brýle.

Brýle pro děti

Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme dětské dioptrické brýle pouze ověřených značek, které jsou lehké a bezpečné.

Odborně poradíme, jak vybrat dětské brýle i brýlová skla.

V nabídce máme také dětské sluneční brýle pro aktivní děti.

Sluneční brýle

Chcete, aby byly vaše oči dostatečně chráněny před nebezpečným UV zářením? Pak navštivte naši prodejnu a vyberte si nový módní kousek do sbírky. Pokud potřebujete sluneční brýle spojit s vašimi dioptriemi, zhotovíme dioptrické sluneční brýle na míru.

Můžete vybírat mezi značkami Carrera, Gant, Gues, Oakley, Point, Polaroid, Porsche Design, Ray Ban, R2, Rudy Project, Tom Ford, Tommy Hilfiger.

Sportovní brýle

Prozkoumejte široký výběr sportovních brýlí v naší oční optice, které zahrnují i sportovní dioptrické brýle. Vybírejte z 5 modelů značky R2, ověřené značce vrcholovými sportovci. Získáte tak unikátní možnost výběru optického řešení nejen pro skvělou ochranu a pohodlí, ale i špičkový design, který podtrhne vaši výkonnost. Sportovní brýle vybereme a upravíme na míru vašim potřebám.

Na výběr je široká nabídka značek jako Carrera, Oakley, R2 s optickým řešením, Rudy Project.

Aplikace kontaktních čoček

Kontaktní čočky jsou určené pro všechny, co nosí dioptrické brýle. Jsou také skvělým řešením pro sportování. Náš specializovaný tým vás provede první aplikací kontaktních čoček včetně vyšetření zraku.

První aplikace kontaktních čoček trvá 60 – 80 minut
a stojí 700 Kč.
Cena zahrnuje pár kontaktních čoček a navíc k tomu zdarma obdržíte pouzdro a roztok.

Napište nám

.

GDPR

4 + 2 =