Jarní sleva -500 Kč na obruby značky Visible po celý květen. 👓✨

Oslňte své okolí s obrubami od známé značky Visible, nyní za zvýhodněnou cenu -500 Kč. Barevné možnosti, které doplňují váš styl a dodávají výraz vaší individuality, jsou zde právě pro vás. Platí na všechny modely od 2 090 Kč před slevou. Právě teď na pobočce HD vision v Poděbradech do 31.5.2024. Více informací a podmínky na prodejně.

Akce -30% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem. ☀️👓🌧️

Užijte si pohodu s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla za výhodnou cenu . Speciální nabídka -30% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem právě teď na pobočce HD vision v Poděbradech. Sleva se vztahuje na všechny typy samozabarvovacích skel + skel s ochranným filtrem (skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních). Ideální volba i pro brýle do auta nebo práce u počítače. Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce trvá od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejně.

Sportovní brýle R2 – optická řešení pro větší pohodlí a lepší výkony

Prozkoumejte široký výběr sportovních brýlí v naší oční optice, které zahrnují i sportovní dioptrické brýle. Vybírejte z 5 modelů značky R2, ověřené značce vrcholovými sportovci. Získáte tak unikátní možnost výběru optického řešení nejen pro skvělou ochranu a pohodlí, ale i špičkový design, který podtrhne vaši výkonnost. Sportovní brýle vybereme a upravíme na míru vašim potřebám na naší optice v  Poděbradech .