Sleva 30 +20 % podle vašich představ. Je pouze na vás, jako slevu si vyberete pro skla a obruby.

💰 Vaše sleva, vaše pravidla. Sleva 30+20 % je ve vašich rukou! Záleží jen na vás, jak ji využijete a kolik z nabízených procent budete chtít uplatnit na obruby a a kolik na skla. Garantujeme vám kvalitní brýlové obruby a skla, která poskytují maximální komfort a optimální viditelnost. Akce platí při zhotovení kompletní zakázky (obruba + skla) na naší pobočce v Poděbradech.

Sleva -1000 Kč na všechny modely brýlí WOODYS.

📣 Kvalita, elegance a dokonalý styl – to vše v jednom! Zjistěte, proč jsou brýle od značky WOODYS Barcelona synonymem pro špičkový design a precizní zpracování. Nezmeškejte tuto limitovanou akci a ozářte svůj vzhled brýlemi, které spojují tradici a modernu s exkluzivní slevou 1000 Kč. Akce se vztahuje na všechny dioptrické brýle a sluneční brýle na naší optice v Poděbradech.

Mega výprodej 30-50 % na sluneční brýle na všech našich pobočkách právě teď!

🔥 Neodolatelné slevy 30-50% vám umožní získat ty nejlepší sluneční brýle za zlomek původní ceny. Luxusní značky jako Polaroid, Ray-Ban, Oakley, Carerra nebo R2 za výprodejové ceny na naší pobočce HD vision optik v Poděbradech. Vyrazte na nákupy ještě dnes a dopřejte si 100% UV ochranu a kvalitu za férovou cenu. Výprodej platí do 30.9.2023 nebo do vyprodání zásob.